Naujagimio fotosesija. Ką reikia žinoti

Naujagimio fotosesija

Naujagimio fotosesija. Ką reikia žinoti

Mažo žmogučio atėjimas į šį pasaulį – ko gero pats didžiausias gyvenimo stebuklas! Tėvelių delnuose telpantis kūdikėlis, mažučiai pirštukai, pirmoji šypsena… Nuostabios, trapios ir labai laikinos pirmosios akimirkos, kurias norisi išsaugoti. Naujagimio fotosesija Saulės Pievos studijoje – patys gražiausi prisiminimai Jūsų mažyliui!

naujagimio fotosesija

Kada?

Geriausi Lietuvos ir pasaulio naujagimių fotografai pataria mažylį fotografuoti kuo anksčiau – iki 14 dienų amžiaus.  Idealus amžius naujagimio fotosesijai – 5-10-a mažylio gyvenimo dienos, dvynukai ir ankstukai fotografuojami ir vėlesnio amžiaus.

Pirmosiomis savo gyvenimo dienomis mažylis daug miega, mažai reaguoja į aplinką ir yra labai lankstus, todėl nesunku jį užmigdyti, suvystyti ir gražiai suguldyti. Vėliau kūdikiai tampa jautrūs garsams, gali prasidėti pilvelio diegliai, sutvirtėja jų raumenukai, dažnai fotosesijos metu jie neužmiega, arba miega labai jautriai.

naujagimio fotosesija

Kiek trunka?

Naujagimio fotosesija vyksta ramiai ir lėtai (2-4val.), kad kuo mažiau sutrikdytume įprastą naujagimio ritmą, o tėveliams tai viena iš retų akimirkų, kai jie gali tiesiog ramiai pailsėti.

Kur?

Naujagimių fotosesijos vyksta darbo dienomis mūsų fotostudijoje Kaune, taip pat mes galime atvykti į Jūsų namus Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Drabužėliais ir kitais fotosesijai reikalingais daiktais pasirūpiname mes.

naujagimio fotosesija

Kaip užsiregistruoti?

Jei žavitės naujagimių fotografija, jai būtina ruoštis iš anksto, t.y. dar tuomet, kai kūdikis saugiai įsitaisęs mamos įsčiose. Jau prasidėjus trečiam laukimosi trimestrui susisiekite su mumis el. paštu info@saules-pieva.lt   ir mes surasime visiems tinkamą fotosesijos datą.
Daugiau naujagimių fotosesijų nuotraukų galite pamatyti mūsų galerijoje ir FB paskyroje.

IKI ŠVELNIŲ SUSITIKIMŲ!

naujagimio fotosesijanaujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija naujagimio fotosesija