Apie mus

Mes esame Asta ir Daina. Gyvenam nuostabiausiam Lietuvos mieste – Kaune (antras pagal nuostabumą – Juodkrantė). Turim fotoaparatus. Ir nebijom jais pasinaudoti. Jau nuo 2009-ųjų.

Mums patinka, kai žmonės mus įsileidžia į savo santykius, šventes ir kasdienybę.

Mums patinka moterys, kurios kantriai su tylia meile kuria savo šeimos metraščius. Ir tai taip gražu, net truputį graudu.

Ir mums patinka vyrai, kurie nekenčia fotosesijų. Tačiau dėl savo mylimos šeimos kantriai, metai iš metų, be jokios kančios veide stoja prieš mūsų objektyvus. Tai taip miela, taip „kjūt“.

Mums patinka minimalizmas rekvizite. Ir maksimalizmas jūsų jausmuose. Jūsų verkiantys vaikai, nes taip jau jie veikia. Jūsų meilė, kurią matome žvilgsniuose ir prisilietimuose, kai nebijote priglausti tą, kuri mylite ir juoktis pasižiūrėję vienas į kitą.  Kai neturite lūkesčių, jog jūsų mažieji visur pozuos kaip rožiniuose instagram kadruose, bet žinote kas jūsų vaikams patinka ir kuo juos sudominti.

Mums patinka rašyti daug tekstų „kad visiems viskas būtų aišku“. Ir dievinam tuos, kurie juos perskaito. Kurie žino kaip pasiruošti fotosesijai ir kodėl būtent taip. Kurie žino, kad reikia atvykti į Kauną („o tai jūs ne vilnietės???“). Ne, rimtai, skaitymas gerina jūsų atmintį ir vaizduotę.  Mes labai stengiamės, kad kilus klausimams jūs visus atsakymus rastumėte mūsų tekstuose ir sutaupytumėt laiko (pvz., miegui arba apsipirkimui).

Mums patinka katės. Ir šunys. Ir mūsų tarpusavio santykiai kartais būna tokie. Bet dirbam kartu jau taip ilgai, kad kiti ir santuokoj tiek neištveria. Ir mums patinka fermentuotos vynuogių sultys, kelionės, kai būna ir patogu, ir įdomu (asiliukai įdomiau nei ugninės salamandros).

Ir mums patinka žmonės, kurie neturi didelių lūkesčių atvykę į fotosesiją, bet patys yra tokie realūs, tokie stiprūs „raw“, prieš blankius jpeg“, kad mums sukelia nenumaldomą nostalgiją ir priklausomybę pamatyti ir patirti su jais ir juos – vėl.

Ar tai tu?