Asmeninė/poros fotosesija

Asmeninė fotosesija tuo ir puiki, jog gali vykti bet kada – ypatinga proga, ar be jos. Kai tu šventi gimtadienį, tiesiog švyti, kai norisi naujo iššūkio ar tiesiog dėl naujos šukuosenos!

Kur vyksta fotosesija?

Asmeninė fotosesija vyksta klasikinėje portretų studijoje. Jūsų fotosesijos metu bus keičiamos apšvietimo schemos, fonai, jūsų apranga.

Ką vilkėti fotosesijos metu?

Asmeninė fotosesija yra apie jus ir jums. Tad vilkėti galite tuos drabužius, kurie jums labiausiai tinka ir patinka. Tačiau nepamirškite, kad fotosesija yra ypatinga proga, tad nedvejodami galite pasipuošti.

Turėkite kelis drabužių derinius. Fotosesijos metu persirengsite kelis kartus, tačiau visuomet pravers šiek tiek daugiau derinių.

Pagalvokite ir apie apatinius drabužius. Ypač, jei norėsite po švarkeliu dėvėti braletę ar pan. Taip pat pagalvokite ir apie apatinių drabužių spalvą, derinkite ją su viršutinių drabužių spalva (kūno spalvos apatiniai visuomet labai praverčia).

Tinkamiausi apatinių komplektai: balti, juodi, sportinio tipo, nėrinukai, braletės. “Darbiniai apatiniai”: besiūliai, kūno spalvos.

Avalynę taip pat reikėtų derinti prie aprangos. Galite būti basa, prie kai kurių įvaizdžių galite turėti aukštakulnius, kedukus ir pan. Avalynė turi būti švari.

Įkvėpimo ką vilkėti fotosesijoje galite rasti čia:

Galerija
Ką vilkėti porai?

Jūs turite derėti vienas su kitu (fotosesijoje netiks brangus kostiumas vyrui ir permatomas bodžiukas moteriai; vakarinė suknelė merginai ir džinsiniai šortukai vaikinui).

Galite turėti prabangesnį, oficialesnį įvaizdį, kasdienį laisvalaikio, net darbo uniformą, jei ji kuo nors išskirtinė. Drabužių pasirinkimo galimybės tokios pačios kaip ir asmeninėje fotosesijoje. Svarbiausiai- derėkite kartu ir būkite savimi.

Įkvėpimo ką vilkėti fotosesijoje galite rasti čia:

Galerija

PASIŪLYMO KAINA

ASMENINĖ / POROS FOTOSESIJA
270 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 220 eur

Jei fotosesija vyksta savaitgalį +50 eur
Trukmė iki 1 val.
Redaguotos nuotraukos 20 vnt.
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesija vyksta klasikinėje portretinėje studijoje
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento

Registruotis fotosesijai:

+37065237745 Daina
+37061004065 Asta
info@saules-pieva.lt