Mamos ir Vaiko klasikinė fotosesija

Kai naujagimio fotosesijai per vėlu, o pirmojo gimtadienio tortui – per anksti.

Tai viena gražiausių fotosesijų pirmaisiais mažylio gyvenimo metais. Fotosesija, kurioje puikiai matosi mamos moteriškumas ir kūdikio trapumas, jų ryšys, lėliukiškos pilvuko ir kojyčių raukšlytės.

Kada fotografuotis?

Tokią fotosesiją rekomenduojame daryti, kol mažylis dar savarankiškai nesuplanuos pabėgti iš fotosesijos. Maždaug nuo 4-5 mėn. iki 9-12 mėn., atsižvelgiant į mažylio pasiekimus.

Geriausias laikas, kai mažylis jau bent šiek tiek savarankiškai laiko galvytę, šypsosi ir sąmoningai reaguoja į aplinką (žaisliukus, garsus ir pan.). Tinkamiausias laikas – iki tol, kol mažylis pradeda savarankiškai judėti ir reikšti nuomonę apie buvimą ant rankų.

Ką vilkėti mamos ir vaiko fotosesijoje?

Apgalvoti kelis savo ir mažylio įvaizdžius (aprangos variantus). Mamai reikėtų pasiruošti panašiai kaip laukimo fotosesijai (makiažas, apatiniai, drabužiai). Fotosesijoje bus daug nuogo kūno, tad švelnus įdegis irgi gera idėja.

Apatinių drabužių komplektukai turi derėti (jei turite gražią braletę, pagalvokite apie tinkančias kelnaites ir atvirkščiai). Tinkamiausi apatinių komplektai: balti, juodi, sportinio tipo, nėrinukai, braletės. “Darbiniai apatiniai”: besiūliai, kūno spalvos. Fotosesijai tinka: besiplaikstančios suknelės, džinsai ir balti marškinukai, sijonai, dideli sunkūs megztiniai, bodžiai, kelnių kostiumėliai, įvairūs “topukai” ir laisvos plačios kelnės, oversize švarkas, odinis švarkas, lietpaltis ir t.t.

Avalynė nėra būtina, dažniausiai būsite basa, bet prie kai kurių įvaizdžių galite turėti aukštakulnius, kedukus ir pan. Avalynė turi būti švari. 

Įkvėpimo, ką galite vilkėti fotosesijos metu, rasite čia:

Galerija
Ką turėti mažyliui?

Mažyliui galite turėti itin gerai tinkantį baltą bodžiuką (ne per didelį ir ne per mažą), būtų puiku, jei turėtumėte sauskelnes slepiančius šortukus. Tačiau dalį fotosesijos mažylis fotografuosis nuogutis. Taip galite turėti kelis drabužėlių komplektukus (TINKAMO DYDŽIO), kurie derėtų prie jūsų aprangos (džinsiukus, suknytes su kelnytėm, dengiančiomis sauskelnes ir pan.). Nerekomenduojame mergaitėms rinktis suknelių, kurios neturi tinkamų kelnyčių (arba bodžiuko 2 in 1). Pagalvokite, ar mažylį laikant ant rankų, jo rūbelių detalės nelįs į burnytę.

Ir, žinoma, nepamirškite visų reikalingų mažylio daiktelių (kaip ir ruošiantis į bet kokią išvyką): sauskelnių, paklotukų, servetėlių, maistuko, garsių žaislų dėmesiui atkreipti.

Ar gali šioje fotosesijoje dalyvauti tėtis?

Keliems kadrams, viename įvaizdyje gali dalyvauti ir tėtis.

PASIŪLYMO KAINA

Mamos ir Vaiko klasikinė fotosesija
270 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 220 eur

Jei fotosesija vyksta savaitgalį +50 eur
Trukmė iki 1 val.
Redaguotos nuotraukos 20 vnt.
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesija vyksta klasikinėje portretinėje studijoje
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento

Registruotis fotosesijai:

+37065237745 Daina
+37061004065 Asta
info@saules-pieva.lt