Naujagimio fotosesija

Naujagimio fotosesija Saulės Pievos studijoje – patys gražiausi prisiminimai Jūsų mažyliui! Mums naujagimio fotosesija – beprasidedanti mažylio kelionė, prisiminimų, lydėsiančių visą gyvenimą, išsaugojimas. Visa tai darome su didele meile ir šiluma. Kasmet įamžiname daugiau nei 200 naujagimių, mažų jų šypsenų ir laimingų tėvelių. Tad Jūsų pasitikėjimas mus skatina kurti, atrasti ir kas dieną patirti stebuklą.

 

Life style fotosesija

Life style fotosesija jums puikiai tiks, jei norite natūralių, nepozuotų mažylio nuotraukų. Šioje fotosesijoje fiksuojamos pirmos vaikučio gyvenimo dienos ir mažylio bei jo tėvelių ryšys. 

Mažylis fotografuojamas taip ir tokiose pozose, kaip jam tuo metu norisi. Jis specialiai nepozuojamas ir neguldomas į jokį papildomą rekvizitą – lizdelius, lovytes.

Jei turite savo megztas kojinytes arba močiutės nunertą pleduką, būtinai jį pasiimkite į fotosesiją. Tai bus puikus prisiminimas ne tik apie pirmąsias vaikučio dieneles, bet ir apie mielus daiktelius kūrusius žmones ir jų meilę jums.

Šią fotosesiją rinkitės, jeigu jums patinka natūralumas, akimirka čia ir dabar, bei galimybė išsaugoti tikras jūsų mažylio emocijas.

Studijinė fotosesija (MIDI, MAXI)

Studijinė pozuota fotosesija, tai puikus būdas įamžinti jūsų mažylio tobulumą, naudojant įvairius mielus daiktelius: mažutes lovytes, purius kailiukus, jaukius gėlių lizdelius, žavius pintus krepšelius ir švelnius drabužėlius.

Studijinė fotosesija gali trukti 1-3 val., atsižvelgiant į mažylio savijautą ir pasirinktą fotosesijos planą. Šioje fotosesijoje gali būti fotografuojamas tik mažylis arba mažylis su tėveliais, broliais bei seserimis. Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas naujagimio pozuotai fotosesijai.

Jeigu norite įamžinti savo vaikiuko mažyčius pirštelius, švelnutes blakstienas, netikėtą šypseną, jaukiuose vilnos debesėliuose, žydinčiuose lizdeliuose ir žaviose mažytėse lovelėse – studijinė fotosesija kaip tik Jums!

Studijinė fotosesija MINI

Mini studijinė pozuota fotosesija, tai puikus pasiūlymas tiems, kam su mažuoju nedrąsu ilgam išvykti iš namų, bet naujagimio fotosesijos vistiek norisi.

Fotosesijos metu bus naudojamas tik vienas fonas, keli suvystymai, aksesuarai, todėl nuo atvykimo iki išvykimo užtruksite tik valandėlę.

Jeigu norite įamžinti savo vaikiuko mažyčius pirštelius, raukšlytes, švelnutes blakstienas, bet pilna fotosesija Jums atrodo iššūkis – mini planas Jums kaip tik!

Dažniausiai užduodami klausimai

Tam, kad Jums būtų lengviau pasiruošti, apsispręsti, paruošėme naujagimio fotosesijos gidą, kuriame sudėjome dažniausiai pasitaikančius klausimus bei mūsų triukus ir patarimus, padėsiančius šią fotosesiją paversti linsmu nuotykiu ir gražiausiais prisiminimais!

Kaip išsirinkti fotografą?

Naujagimio fotosesijos daugiau niekada nepakartosite, todėl fotografo paieškoms reikėtų skirti daug dėmesio ir laiko, nes šiais prisiminimais džiaugsitės visą gyvenimą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis fotografą pirmajai mažylio fotosesijai?

PATIRTIS BŪTENT NAUJAGIMIŲ FOTOGRAFIJOJE
Neužtenka turėti „gerą“ fotoaparatą ir mokėti nuspausti mygtuką. Renkantis fotografą būtinai atsižvelkite į jo patirtį fotografuojant naujagimius, nes fotografijos procesas ir nuotraukų redagavimas kardinaliai skiriasi nuo vestuvių ar net vaikų fotografijos. Laikas, kada galima nufotografuoti naujagimį yra labai trumpas, tad jeigu rezultatas Jūsų nedžiugins, šio laiko Jūs daugiau niekada neatsuksite atgal.

SAUGUMAS
Naujagimiai yra labai jautrūs ir trapūs. Patyręs naujagimių fotografas fotosesijoje niekuomet nenaudos netinkamų ir pavojingų jūsų mažyliui pozų. Profesionalūs naujagimių fotografai yra išklausę sertifikuotus saugaus darbo su naujagimiais kursus, tad žino, kaip saugiai dirbti su mažyliais.

SPECIALIZUOTA STUDIJA
Labai svarbu užtikrinti saugią, švarią, šiltą ir jaukią aplinką mažyliui ir tėveliams, todėl puiku, jei fotografas turi specializuotą fotostudiją, kurioje fotografuojami tik naujagimiai. Tokioje studijoje bus šilta (nuo +24 iki 27 C), į ją neužklys svetimi žmonės, ji nuolat bus valoma, sergantys asmenys nepriimami. Sukuriama jauki ir rami namų aplinka, kurioje rasite visus pagrindinius daiktus mažylio priežiūrai.

Kokio amžiaus kūdikius fotografuoti?

Kuo anksčiau – tuo geriau! Kūdikio amžius yra esminis dalykas, kuris skiria kūdikių ir naujagimių fotosesijas. Naujagimio fotosesija vyksta iki 14 dienų amžiaus, idealu – 5 – 10-tą mažylio gyvenimo dieną. Iki šio amžiaus kūdikis yra mieguistas, lankstus ir nereaguoja į aplinką, tad lengviau jį užmigdyti, suvystyti, paguldyti norima poza ar įamžinti mažulyčius pirštelius.

Sulaukę 14 dienų amžiaus, kūdikiai pradeda reaguoti į aplinką, jų raumenukai sutvirtėja, gali prasidėti pilvelio diegliai, todėl kur kas sunkiau juos gražiai paguldyti, dažnai fotosesijos metu jie neužmiega arba miega labai jautriai.

Daugumoje mūsų interneto svetainėje www.saules-pieva.lt, IG bei FB paskyroje publikuojamų nuotraukų matomi kūdikiai yra iki 14 dienų amžiaus. Išimtys taikomos anksčiau gimusiems dvynukams, ankstukams ar kitais nenumatytais atvejais.

Kada rezervuoti laiką?

Jei žavitės naujagimių fotosesija, jai būtina ruoštis iš anksto, t.y. dar tuomet, kai kūdikis saugiai įsitaisęs mamos įsčiose. Fotosesijos data rezervuojama pagal gydytojų nustatytą preliminarią gimdymo datą, todėl prašome ją nurodyti užklausoje. Rezervuojama fotosesijos data yra preliminari ir vėliau koreguojama pagal faktinę mažylio gimimo datą (jei mažylis gimsta anksčiau – fotosesijos data ankstinama, jei vėliau – vėlinama). Dėl šios priežasties, apie mažylio gimimą prašome mums pranešti kaip įmanoma skubiau.

Paprastai mes rekomenduojame dėl rezervacijos susisiekti su mumis el. paštu info@saules-pieva. lt likus bent porai mėnesių iki numatomos gimimo datos. Jei susisieksite kūdikiui jau gimus, mes negalime garantuoti, kad turėsime laisvo laiko fotosesijai, tačiau pabandyti vis tiek verta, nes kartais lieka laisvų dienų perkėlus paskubėjusių ar vėluojančių mažylių fotosesijas. Fotosesijos rezervacija įsigalioja tik gavus rezervacijos mokestį, kuris neatvykus į fotosesiją negrąžinamas.

Ko tikėtis fotosesijos metu?

Mūsų fotostudija skirta tik naujagimiams, todėl joje labai svarbi švara ir higiena. Prašome tik atvykus nusiauti lauko avalynę ir nusivilkti viršutinius drabužius!

Visos fotosesijos metu mes pasirūpinsime Jūsų mažyliu! Jei reikės, pakeisime sauskelnes, nurengsime ir aprengsime. Jums tereikės jį pamaitinti ir ilsėtis.

Svarbu žinoti, kad kartais, nepaisant visų mūsų pastangų, deja, bet mažylio užmigdyti vis tik nepavyksta. Tokiu atveju didžiausia tėvelių pagalba mums – nepergyventi, kad Jūsų mažylis nemiega. Mažyliai labai jautrūs aplinkai, tad labai greitai perima Jūsų nerimą.

Fotosesijoje pozas parenka fotografės, atsižvelgdamos į naujagimio savijautą ir saugumą. Vystymas ramina naujagimį, nes primena jam būseną, kurioje buvo visus 9 mėnesius. Jauku, šilta, negąsdina didelė erdvė. Todėl jūsų vaikutį fotosesijos pradžioje suvystysime į kokonėlį. Kai jis nurims, po truputį išvystysime ir stebėsime kaip vaikutis į tai reaguoja. Gali būti, kad fotosesijos metu nusiraminti jam padės tik vystymas.

Pasirinkus midi ir maxi planus, tėčiams dažniausiai labai sunku išbūti visą fotosesijos laiką. Ir tai visiškai nebūtina. Jei tėtis turi reikalų, gali juos drąsiai planuotis bent porai valandų, kol vyks fotosesija.

LABAI PRAŠOME NEVĖLUOTI Į FOTOSESIJĄ, VĖLAVIMO LAIKAS BUS ĮSKAIČIUOJAMAS Į FOTOSESIJOS LAIKĄ.

Kaip pasiruošti fotosesijai?

Fotosesijos dieną neplanuokite papildomų išvykų, vizitų pas gydytoją ir pan., stenkitės gyventi kuo įprastesniu režimu ir be reikalo nesijaudinkite! Net jei kūdikis pravirksta, pasitikėkite mumis, mes tikrai žinome daug būdų, kaip jį nuraminti. Kūdikis puikiai jaučia Jūsų jaudulį ir jį perima, todėl mums bus sunkiau jį užmigdyti. Taigi, geriau atsipalaiduokite ir pailsėkite – juk poilsio minučių šiuo svarbiu Jūsų gyvenimo metu ne tiek jau daug.

Nepergyvenkit, jei kūdikį išbėrė, mes tuo pasirūpinsime redaguodamos nuotraukas. Taip pat nereikėtų pergyventi, jei kūdikio odelė labai sausa ar šerpetoja – tai tikras ir gražus naujagimio bruožas! Jei Jūsų mažylis turi gimimo žymių, paprastai jas naikiname redaguodamos nuotraukas, jei norėtumėte jas palikti – prašome apie tai mus įspėti.

Jei maitinate krūtimi, pasistenkite bent parą iki fotosesijos nevalgyti maisto, kuris sukelia pilvelio pūtimą. Fotosesiją geriausiai pradėti maždaug 20 min. po maitinimo, kai mažylis yra sotus, laimingas ir apsnūdęs. Jei įmanoma, iki šio maitinimo leiskite kūdikiui pabūdrauti truputį ilgiau, nei jam įprasta (bet ne ilgiau, nei 1-1,5 val.!)

Ką atsinešti?

Šiose srityje dirbame jau daug metų, todėl iš patirties sudėliojom daiktų sąrašą, kurį rekomenduojame turėti fotosesijos metu:

Čiulptuką. Net jei namie jo ir nenaudojate. Tai didelis mūsų pagalbininkas, dažnai fotosesijos trukmę sumažinantis perpus. Fotosesijos metu mažylis tikrai nespės prie jo priprasti.

  • Drabužėlių pamainą (jei nutiktų „nelaimė“)
  • Sauskelnių (5-10 vnt.)
  • Vienkartinių paklotėlių (2-3 vnt.)
  • Drėgnų higieninių servetėlių
  • Keletą buteliukų kūdikių maistelio (jei nemaitinate krūtimi)
  • Atsigerti ir užkąsti sau.
  • Žurnalą, knygą ar kitos veiklos, jei fotosesija užtruks.
  • Fotosesijos metu studijoje labai šilta, todėl rekomenduojame apsirenkti sluoksniais.
Kaip apsirengti fotosesijai?

Paprastai, pasirinkus midi ir maxi planus, nufotografuojame mažylį su tėveliais. Tad reikėtų pagalvoti apie savo aprangą: geriausia rinktis vienspalvius, neutralių, šviesių spalvų drabužius be užrašų ar emblemų. Labiausiai rekomenduojame paprastus baltus arba juodus marškinėlius trumpomis rankovėmis (T-shirts). Taip pat reikėtų vengti masyvių papuošalų, laikrodžių ir pan. Maitinančioms mamoms reikėtų nepamiršti, kad drabužis turi būti patogus maitinimui (galite turėti drabužių persirengti).

Jei kūdikis turi broliukų ar sesučių – jie fotosesijoje taip pat gali dalyvauti. Tam rinkitės midi arba maxi planus. Bendra vaikučių nuotrauka daroma fotosesijos pradžioje, nes mažyliams būtina tyla ir ramybė.

Turėkite omenyje, kad fotosesija trunka nemažai laiko, tad broliai/seserys netrukus ima nuobodžiauti. Todėl prašome, kad kitas šeimos narys ar draugas juos tiesiog išsivestų namo ar pažaistų lauke.

Brolių/seserų aprangai galioja tos pačios taisyklės, kaip ir suaugusiųjų. Mergaitėms visuomet rekomenduojame vilkėti sukneles, kurios leistų patogiai atsisėsti ant žemės.

JEI NORS VIENAS IŠ VYRESNIŲ VAIKUČIŲ SERGA, LABAI PRAŠOME JOKIU BŪDU JO NESIVESTI Į FOTOSESIJĄ!

Pasiūlymų kaina

Life style
180 eur
Fotosesijos kaina be leidimo publikuoti +30 eur
Redaguotos nuotraukos 15 vnt.
Trukmė iki 1 val
Papildomos nuotraukos kaina 5 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +30 eur
Studijinė MINI
180 eur
Fotosesijos kaina be leidimo publikuoti +30 eur
Redaguotos nuotraukos 10 vnt.
Trukmė iki 1 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Fotosesija namuose
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +30 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur
Studijinė MIDI
230 eur
Fotosesijos kaina be leidimo publikuoti +30 eur
Redaguotos nuotraukos 20 vnt.
Trukmė iki 2 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Fotosesija namuose
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +30 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur
Studijinė MAXI
330 eur
Fotosesijos kaina be leidimo publikuoti +30 eur
Redaguotos nuotraukos 30 vnt.
Trukmė iki 3 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Fotosesija namuose 500 eur?
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +30 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur

Registruotis fotosesijai:

+37065237745 Daina
+37061004065 Asta
info@saules-pieva.lt