Naujagimio fotosesija

Naujagimio fotosesija Saulės Pievos studijoje – patys gražiausi prisiminimai Jūsų mažyliui! Mums naujagimio fotosesija – beprasidedanti mažylio kelionė, prisiminimų, lydėsiančių visą gyvenimą, išsaugojimas. Visa tai darome su didele meile ir šiluma. Kasmet įamžiname daugiau nei 200 naujagimių, mažų jų šypsenų ir laimingų tėvelių. Tad Jūsų pasitikėjimas mus skatina kurti, atrasti ir kas dieną patirti stebuklą.

SVARBU: Fotosesijoje gali dalyvauti tik sveiki, neturintys peršalimo požymių, asmenys. 

Life style fotosesija

Life style fotosesija jums puikiai tiks, jei norite natūralių, nepozuotų mažylio nuotraukų. Šioje fotosesijoje fiksuojamos pirmos vaikučio gyvenimo dienos ir mažylio bei jo tėvelių ryšys. 

Mažylis fotografuojamas taip ir tokiose pozose, kaip jam tuo metu norisi. Jis specialiai nepozuojamas ir neguldomas į jokį papildomą rekvizitą – lizdelius, lovytes.

Jei turite savo megztas kojinytes arba močiutės nunertą pleduką, būtinai jį pasiimkite į fotosesiją. Tai bus puikus prisiminimas ne tik apie pirmąsias vaikučio dieneles, bet ir apie mielus daiktelius kūrusius žmones ir jų meilę jums.

Šią fotosesiją rinkitės, jeigu jums patinka natūralumas, akimirka čia ir dabar, bei galimybė išsaugoti tikras jūsų mažylio emocijas.

Studijinė fotosesija (MIDI, MAXI)

Studijinė pozuota fotosesija, tai puikus būdas įamžinti jūsų mažylio tobulumą, naudojant įvairius mielus daiktelius: mažutes lovytes, purius kailiukus, jaukius gėlių lizdelius, žavius pintus krepšelius ir švelnius drabužėlius.

Studijinė fotosesija gali trukti 1-3 val., atsižvelgiant į mažylio savijautą ir pasirinktą fotosesijos planą. Šioje fotosesijoje gali būti fotografuojamas tik mažylis arba mažylis su tėveliais, broliais bei seserimis. Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas naujagimio pozuotai fotosesijai.

Jeigu norite įamžinti savo vaikiuko mažyčius pirštelius, švelnutes blakstienas, netikėtą šypseną, jaukiuose vilnos debesėliuose, žydinčiuose lizdeliuose ir žaviose mažytėse lovelėse – studijinė fotosesija kaip tik Jums!

Studijinė fotosesija MINI

Mini studijinė pozuota fotosesija, tai puikus pasiūlymas tiems, kam su mažuoju nedrąsu ilgam išvykti iš namų, bet naujagimio fotosesijos vistiek norisi.

Fotosesijos metu bus naudojamas tik vienas fonas, keli suvystymai, aksesuarai, todėl nuo atvykimo iki išvykimo užtruksite tik valandėlę.

Jeigu norite įamžinti savo vaikiuko mažyčius pirštelius, raukšlytes, švelnutes blakstienas, bet pilna fotosesija Jums atrodo iššūkis – mini planas Jums kaip tik!

Dažniausiai užduodami klausimai

Tam, kad Jums būtų lengviau pasiruošti, apsispręsti, paruošėme naujagimio fotosesijos gidą, kuriame sudėjome dažniausiai pasitaikančius klausimus bei mūsų triukus ir patarimus, padėsiančius šią fotosesiją paversti linsmu nuotykiu ir gražiausiais prisiminimais!

Kaip išsirinkti fotografą?

Naujagimio fotosesijos daugiau niekada nepakartosite, todėl fotografo paieškoms reikėtų skirti daug dėmesio ir laiko, nes šiais prisiminimais džiaugsitės visą gyvenimą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis fotografą pirmajai mažylio fotosesijai?

 

PATIRTIS BŪTENT NAUJAGIMIŲ FOTOGRAFIJOJENeužtenka turėti „gerą“ fotoaparatą ir mokėti nuspausti mygtuką. Renkantis fotografą būtinai atsižvelkite į jo patirtį fotografuojant naujagimius, nes fotografijos procesas ir nuotraukų redagavimas kardinaliai skiriasi nuo vestuvių ar net vaikų fotografijos. Laikas, kada galima nufotografuoti naujagimį yra labai trumpas, tad jeigu rezultatas Jūsų nedžiugins, šio laiko Jūs daugiau niekada neatsuksite atgal.

 

SAUGUMAS

Naujagimiai yra labai jautrūs ir trapūs. Patyręs naujagimių fotografas fotosesijoje niekuomet nenaudos netinkamų ir pavojingų jūsų mažyliui pozų. Profesionalūs naujagimių fotografai yra išklausę sertifikuotus saugaus darbo su naujagimiais kursus, tad žino, kaip saugiai dirbti su mažyliais.

 

SPECIALIZUOTA STUDIJA

Labai svarbu užtikrinti saugią, švarią, šiltą ir jaukią aplinką mažyliui ir tėveliams, todėl puiku, jei fotografas turi specializuotą fotostudiją, kurioje fotografuojami tik naujagimiai. Tokioje studijoje bus šilta (nuo +24 iki 26 C), į ją neužklys svetimi žmonės, ji nuolat bus valoma, sergantys asmenys nepriimami. Sukuriama jauki ir rami namų aplinka, kurioje rasite visus pagrindinius daiktus mažylio priežiūrai.

Kokio amžiaus kūdikius fotografuoti?

Naujagimio fotosesija vyksta iki 14 dienų amžiaus (būna išimčių – pvz. vėlyvas grįžimas namo iš gimdymo namų).

Iki šio amžiaus kūdikis yra mieguistas, lankstus ir nereaguoja į aplinką, tad lengviau jį užmigdyti, suvystyti ar paguldyti norima poza.

Svarbu, kad fotosesijos metu mažylis miegotų. Sulaukę 14 dienų amžiaus, kūdikiai pradeda reaguoti į aplinką, jų raumenukai sutvirtėja, gali prasidėti pilvelio diegliai, dažnai fotosesijos metu jie neužmiega arba miega labai jautriai.

Kada rezervuoti laiką?

Jei žavitės naujagimių fotosesija, jai būtina ruoštis iš anksto, t.y. dar tuomet, kai laukiatės. Prasidėjus trečiam laukimosi trimestrui galite susisiekti su norimu fotografu, pasiteirauti apie fotosesijos sąlygas ir rezervavimą.
Fotosesijos data rezervuojama pagal gydytojų nustatytą preliminarią gimdymo datą, todėl prašome ją nurodyti užklausoje. Rezervuojama fotosesijos data yra preliminari ir vėliau koreguojama pagal faktinę mažylio gimimo datą (jei mažylis gimsta anksčiau – fotosesijos data ankstinama, jei vėliau – vėlinama). Dėl šios priežasties, apie mažylio gimimą prašome mums pranešti kaip įmanoma skubiau.

Mes paprastai prašome, kad dėl tikslios fotosesijos datos rezervacijos susisiektumėte su mumis el. paštu info@saules-pieva.lt bent prieš du mėnesius iki mažylio gimimo. Tikslesnis mūsų užimtumas yra nuolat skelbiamas mūsų socialiniuose tinkluose.

Jei susisieksite kūdikiui jau gimus, mes negalime garantuoti, kad turėsime laisvo laiko fotosesijai, tačiau pabandyti vis tiek verta, nes kartais lieka laisvų dienų perkėlus paskubėjusių ar vėluojančių mažylių fotosesijas.

Fotosesijos rezervacija įsigalioja tik gavus rezervacijos mokestį, kuris neatvykus į fotosesiją negrąžinamas.

Kur vyks fotosesija?

Fotosesija vyksta darbo dienų rytais specializuotoje naujagimių studijoje Kaune.
Lifestyle fotosesijos vyksta mūsų Didžiojoje studijoje, todėl dėl šio tipo fotosesijos būtina apsispręsti iš anksto, vėliau apsisprendimo keisti nebegalima.

Kada gausime nuotraukas?

Galutinis nuotraukų retušavimo terminas 6-8 savaitės nuo jų atsirinkimo.

Ko tikėtis fotosesijos metu?

Mūsų fotostudija skirta tik naujagimiams, todėl joje labai svarbi švara ir higiena. Prašome tik atvykus nusiauti lauko avalynę ir nusivilkti viršutinius drabužius!

Visos fotosesijos metu mes pasirūpinsime Jūsų mažyliu. Jei reikės, pakeisime sauskelnes, nurengsime ir aprengsime. Jums tereikės jį pamaitinti ir ilsėtis.

Svarbu žinoti, kad kartais mažylio užmigdyti vis tik nepavyksta.

Fotosesijoje pozas parenka fotografės, atsižvelgdamos į naujagimio savijautą ir saugumą.

Jūsų mažylis fotosesijos pradžioje bus vystomas į kokonėlį. Vystymas ramina naujagimį, nes primena jam būseną, kurioje buvo visus 9 mėnesius. Jauku, šilta, negąsdina didelė erdvė. Kai jis nurims, po truputį išvystysime ir stebėsime kaip vaikutis į tai reaguoja. Gali būti, kad fotosesijos metu nusiraminti jam padės tik vystymas.

Kiek laiko trunka fotosesija?

Fotosesijos trukmė apie 1-2 val., priklausomai nuo Jūsų pasirinkto fotografavimo plano.

Jei viskas vyksta sklandžiai, mažylis puikiai miega, fotosesija gali trukti ir pusvalandį.

PRAŠOME NEVĖLUOTI Į FOTOSESIJĄ, VĖLAVIMO LAIKAS BUS ĮSKAIČIUOJAMAS Į FOTOSESIJOS LAIKĄ. Jeigu vėluojama daugiau nei 30 minučių, fotosesija atšaukiama, rezervacinis mokestis negrąžinamas.

Kaip pasiruošti fotosesijai?

Fotosesijos dieną neplanuokite papildomų išvykų, vizitų pas gydytoją ir pan., stenkitės gyventi kuo įprastesniu režimu ir be reikalo nesijaudinkite. Net jei kūdikis pravirksta, pasitikėkite mumis, mes tikrai žinome daug būdų, kaip jį nuraminti. Kūdikis puikiai jaučia Jūsų jaudulį ir jį perima, todėl mums bus sunkiau jį užmigdyti. Taigi, geriau atsipalaiduokite ir pailsėkite – juk poilsio minučių šiuo svarbiu Jūsų gyvenimo metu ne tiek jau daug.

Rezervavę fotosesiją, gausite išsamų vadovą, kaip pasiruošti fotosesijai.

Ką atsinešti?

Šiose srityje dirbame jau daug metų, todėl iš patirties sudėliojom daiktų sąrašą, kurį rekomenduojame turėti fotosesijos metu:

  • Čiulptuką. Net jei namie jo ir nenaudojate. Tai didelis mūsų pagalbininkas, dažnai fotosesijos trukmę sumažinantis perpus. Fotosesijos metu mažylis tikrai nespės prie jo priprasti.
  • Drabužėlių pamainą (jei nutiktų „nelaimė“)
  • Sauskelnių (5-10 vnt.)
  • Vienkartinių paklotėlių (2-3 vnt.)
  • Drėgnų higieninių servetėlių
  • Keletą buteliukų kūdikių maistelio (jei nemaitinate krūtimi)
  • Lašiukų nuo dieglių (jei naudojate)

Fotosesijos metu studijoje labai šilta, todėl rekomenduojame apsirengti sluoksniais.

Ar galiu užsisakyti fotosesiją į namus?

Fotosesijoms namuose vykstame 150 km spinduliu nuo Kauno, joms taikoma speciali kaina ir sąlygos, būtina tartis iš anksto.

Fotosesijoms už Kauno ribų taikomas 0,30 €/km pirmyn/atgal kelionės mokestis. Atsivežamas ribotas rekvizito kiekis.

Ar tai saugu?

Dirbame su naujagimio saugumo fotosesijoje sertifikatais.

Fotosesijoje pozas parenkame mes, atsižvelgdamos į naujagimio savijautą ir saugumą.

Ar mažylis nesušals?

Naujagimių studijoje palaikoma ~+24 – 26 laipsnių temperatūra, mažylis papildomai šildomas lokaliai.

Pasiūlymų kaina

Life style. Būtina tartis iš anksto
300 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 250 eur

Redaguotos nuotraukos 15 vnt.
Trukmė iki 1 val
Papildomos nuotraukos kaina 5 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +100 eur
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento
Studijinė MINI
300 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 250 eur

Redaguotos nuotraukos 10 vnt.
Trukmė iki 1 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Fotosesija namuose
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +100 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento
Studijinė MIDI
350 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 300 eur

Redaguotos nuotraukos 20 vnt.
Trukmė iki 2 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas
Fotosesija namuose
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +100 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento
Studijinė MAXI
500 eur

Fotosesijos kaina su leidimu viešinti 450 eur

Redaguotos nuotraukos 30 vnt.
Trukmė iki 2 val
Papildomos nuotraukos kaina 8 eur/vnt
Fotosesijoje dalyvauja tėveliai, sesės, broliai
Nuotraukose naudojamas rekvizitas lovelės, vainikai
El. atviruko dizainas
Spausdintas nuotraukų albumas?
Fotosesija namuose 600 eur?
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +100 eur
Jei tėveliai nenori, kad vaikelis būtų vystomas, o tik rengiamas rūbeliais +100 eur
Nuotraukų retušavimo terminas: 8 savaitės nuo atsirinkimo momento

Registruotis fotosesijai:

+37065237745 Daina
+37061004065 Asta
info@saules-pieva.lt