Apie nėščiųjų fotografiją

Kada geriausia fotografuotis?

Paprastai nėštukei patariama fotografuotis, kuomet pilvelis yra 28-30 savaičių amžiaus. Apie šį laiką pilvelis jau būna gražiai išryškėjęs, būsimoji mama jaučiasi žvali ir neapsunkusi. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus ir svarbiausia, kad besilaukiančioji gerai ir patogiai jaustųsi fotosesijoje.

Ar fotosesijoje gali dalyvauti būsimasis tėtis?

Nėščiosios laukimo fotosesija nėra tik būsimosios mamos fotosesija. Labai pagirtina ir gražu, kuomet fotosesijoje dalyvauja būsimasis tėvelis ar vyresnėliai vaikai. Bet jei būsimasis tėtis nelabai džiūgauja dėl dalyvavimo fotosesijoje – neverskite jo, nes užuot besimėgavusios nėštukės fotosesija, jausite įtampą dėl blogai besijaučiančio būsimojo tėvelio.

Kur fotografuotis?

Pagrindinis klausimas renkantis fotografavimosi vietas – viduje ar lauke? Fotografuojantis viduje nėščiosios fotosesijai galima rinktis jaukią namų aplinką (užsiimti savo įprasta veikla, jaukiai įsitaisyti mėgiamame fotelyje ar tiesiog ramiai išgerti arbatos) arba mūsų studijoje. Taip pat galima išsinuomoti viešbučio numerį, kurio neapkrautame interjere vyktų stilizuota, šiek tiek „buduarinė“ laukimo fotosesija. Fotosesija lauke turi daugiau privalumų – įvairesnė aplinka, daugiau veiklos galimybių. Tačiau reikia nepamiršti, jog fotografuojantis parke ar pievoje visada išlieka galimybė sutikti atsitiktinių praeivių.

Kaip pasiruošti fotosesijai?
  • Prašome pasirinkti 3 sukneles. Paprastai fotosesijoje persirengiama 1-2 kartus.
  • Rekomenduojame dėvėti kūno spalvos, besiūlius apatinius drabužius. Liemenėlės petnešėlės turėtų būti nusegamos arba lengvai paslepiamos.
  • Venkite per mažų,raštuotų, nėriniuotų, ryškiaspalvių apatinių drabužių.
  • Pasirūpinkite patogia avalyne. Dauguma suknelių yra ilgos, tad dažniausiai batų nesimato.
  • Vyro ir vaikų apranga gali būti neutrali arba panašių atspalvių į Jūsų pasirinktas sukneles. Venkite didelių logotipų, blizgančių detalių, užrašų ir pan. Tačiau nebijokite pažaisti tekstūromis, raštais ir/ar spalvomis.
  • Galite turėti Jums patinkančių aksesuarų plaukams, papuošalų, taip pat ir savo drabužių.
  • Nepamirškite pasirūpinti makiažu ir plaukais. Kreipkitės, jeigu  reikalingas vizažistės kontaktas.
Suknelės fotosesijai
Laukimo fotosesija
150 eur
Fotosesijos kaina be leidimo publikuoti +30 eur
Jei fotosesija vyksta savaitgalį +30 eur
Fotosesijos trukmė 1 val.
20 retušuotų nuotraukų
Papildomos nuotraukos 5 eur/vnt.
Specialios suknelės fotosesijai jau įskaičiuotos į kainą
Gali vykti gamtoje arba studijoje

Registruotis fotosesijai:

+37065237745 Daina
+37061004065 Asta
info@saules-pieva.lt