Patarimai nuotakai

NUOTAKOS KREPŠELIS

 

Vestuvių metu svarbiausia – meilė, tačiau yra kelios smulkmenos, kurias reiktų turėti kiekvienai nuotakai. Mūsų patirtis rodo, kad svarbiausi daiktai nuotakos grožio krepšelyje yra:

 

  1. Vienkartinės nosinaitės. Bent jau pora jų tegu saugiai guli jaunikio kišenėje. Pravers kovojant su veido blizgesiu, kai po ranka nėra makiažo priemonių, ašaroms nusausinti, rankoms nusivalyti ir kitais tikėtais ir nelabai tikėtais atvejais.

 

  1. Plaukų lakas.Deja, kartais būna taip, kad šukuosena išsiardo dar nespėjus pasidaryti makiažo. Kartais ją tereikia sutvirtinti po ceremonijos ir fotosesijos. Visuomet geriau turėti ir nepanaudoti!

 

  1. Atsarginiai plaukų smeigtukai.Be jų tikrai išgyventumėte vestuves, tačiau jei manote, kad gali prireikti, vis dėlto įsidėkite ir jų.

 

  1. Lūpų blizgis ar lūpdažis.Jeigu jūsų makiaže dominuoja lūpos – būtinai turėkite lūpdažį, kurį Jums davė makiažo specialistė ar turėkite savo panašaus atspalvio lūpdažį. Net jeigu bučinius siunčiate tik oru ir nieko nevalgote bei negeriate (mes siūlome vis dėlto tai daryti per šiaudelį), lūpdažis vis tiek turi keistą savybę pamažu dingti nuo Jūsų lūpų. Kaip beje ir lūpų  blizgis.

 

  1. Biri ar presuota sausa pudra ir pudros šepetėlis – kurie pašalins nemalonų veido blizgesį.

 

  1. Medicininis pleistras.Net ir nuotakos bateliai krečia šunybes!

 

  1. Kita. Dar galėtumėm išvardinti daugybę dalykų: adatą su siūlu, žirklutes, drėgnas servetėles, mėtinius saldainiukus (gumos kramtymas stipriai nerekomenduojamas ir net draudžiamas fotografų), makiažo ir higienos priemonių. Imkite viską, ko manote jums gali prireikti. Visa tai gali ramiai gulėti kad ir jūsų automobilyje, o prireikus, jums neteks karštligiškai ieškoti kokios nors nepakeičiamos priemonės.

 

GRAŽI NUO GALVOS IKI KOJŲ

Iki vestuvių likus dviems ar trims mėnesiams susidarykite grožio planą. Tokią paslaugą galite gauti grožio salone, tačiau daug galite nuveikti ir pati. Taip net įdomiau!

patarimai nuotakai

Tinkamai maitinkitės. Per dieną suvalgykite ne mažiau nei penkias vaisių ir daržovių porcijas. Ir ne tik dėl to, kad Jūsų oda būtų skaisti, o plaukai žvilgėtų. Dabar ne pats geriausias metas bandyti ekstremalias dietas, tiesiog būkite sveika, linksma ir energinga!

 

Kas dieną sportuokite. Fizinė veikla ne tik padės sumažinti kūno apimtis, tai pats geriausias būdas atsikratyti įtampos ir streso.

 

Sumažinkite kofeino, druskos, cukraus ir riebalų. Šie produktai skatina svorio augimą, stresą ir odos paburkimą.

 

Gerkite vandenį. Vanduo padeda virškinti maistą, padeda gerai jaustis, saugo nuo galvos skausmo ir nuovargio. Be to jis labai patinka Jūsų odai, ji taps švelni ir švytinti.

 

Vitaminas B. Ekspertai teigia, kad dieta praturtinta vitaminu B plaukams suteikia natūralaus žvilgesio. Tad mėgaukitės žuvimi, riešutais ir kiaušiniais.

 

Nevalgykite sūraus maisto bent savaitę prieš vestuves. Toks maistas sulaiko skysčius kūne, todėl patinsta paakiai.

 

Laikykitės dienos režimo. Jei esate pripratusi vėlai gultis, pakeiskite šitą įprotį. Naktinėjimas kenkia Jūsų odai, nervams ir „nupaišo“ tamsius ratilus po akimis.

 

Naudokite grožio produktus turinčius natūralias sudedamąsias dalis. Prieš vestuves nebandykite naujų grožio produktų, jie gali sudirginti odą, sukelti bėrimus ir paraudimus.

 

Neeksperimentuokite su plaukų spalva ir / ar jų kirpimu bent mėnesį iki vestuvių.

Renkantis vizažistą bei šukuosenos specialistą – taupumui ne vieta!

Nuotraukose blizgantis veidas, „nubėgęs“ makiažas, dėmėmis nusėtas veidas – tai sunkiausiai pataisomi arba nepataisomi defektai nuotraukose. Pasidarykite bandomąjį makiažą ir nusifotografuokite (taip žinosite kaip atrodysite savo vestuvių fotografijose). Taip pat puiki proga tokiems išbandymams – priešvestuvinė fotosesija. Plačiau apie nuotakos makiažą galite paskaityti vizažistės Agnės Valaitienės straipsnyje.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas. Ir ne tik nuotakai .

 

DAR KELI PATARIMAI NUOTAKAI

Jeigu nusprendėte segėti nuometą, pasistenkite su juo būti kuo ilgiau, ne tik ceremonijos metu. Su nuometu Jūs iš gražios moters, vilkinčios baltą suknelę, tampate nuostabia nuotaka!

patarimai nuotakai

Ašaros vestuvių metu visiškai natūralus dalykas (tiesą sakant, net labai gražus ir turintis stiprų emocinį poveikį net nuotraukose), tačiau reiktų atsargiai naudotis nosinaitėmis (atsimenate, tomis, kurios saugiai paslėptos jaunikio kišenėje), kad nesugadintumėte makiažo. Nosinaitės kampelį glauskite prie ašarų latakėlio ir leiskite ašarai pačiai susigerti į nosinę. Jokiu būdų netrinkite veido!

 

Bučiniai. Leiskitės bučiuojamos jaunikio kuo daugiau! Tądien Jums priklauso sumušti visų laikų savo bučiavimosi rekordą, tačiau tik su savo antrąja puse, o ne su visomis močiutėmis, tetomis ir dėdėmis! Jokiais būdais nesileiskite „užglamonėjama“ giminių, nes su kiekvienu glustelėjimu ar bučiniu nusitrina po makiažo sluoksnį. Visai pakanka pasiųsti oro bučinį ar tiesiog simboliškai palinkti, imituojant bučinį.

Bučinių nuotraukos vienos jausmingiausių iš viso vestuvių fotoalbumo. Tad nepamirškite besibučiuodami užsimerkti, juk tai taip malonu!

 

Nepamirškite savo šukuosenos ir makiažo meistrų. Jiems tikrai bus smagu pamatyti savo darbo rezultatus ir tai, kaip nuostabiai jūs atrodėte. Kuo daugiau patenkintų nuotakų atsiųs jiems bent po vieną savo nuotrauką, tuo puikesnis bus jų portfolio (be to, tai tikrai geras būdas padėkoti dar kartą)!

 

 Na ir pabaigai keletas profesionalios vizažistės Urtės Linkevičiūtės patarimų:

Kiekviena iš mūsų svajojame apie tą, pačią svarbiausią dieną, kai būsime pačios gražiausios ir žavingiausios. Kad ne tik nuotraukose, bet ir šventės metu atrodytumėte tobulai, reikia makiažo specialisto pagalbos, kuris makiažą atliktų pagal Jūsų norus, pasitelkdamas tam tikras technikas bei profesionalias makiažo priemones.

 

PASIRUOŠIMAS MAKIAŽUI

Pati svarbiausia ir efektyviausia procedūra – odos šveitimas (pilingas). Veido odos šveitimą reikėtų atlikti iš vakaro, prieš makiažą. Jis pašalina, suragėjusias odos ląsteles, tad makiažas dengiasi tolygiau, oda atrodo lygesnė, švelnesnė, skaistesnė.

Mechaninį veido valymą, pas kosmetologą reikėtų atlikti maždaug prieš savaitę, kad oda spėtų atsistatyti, nesimatytų odos paraudimų ir pan.

Taip pat, prieš 1-2 dienas reikėtų suformuoti antakius.

 

MAKIAŽO RYŠKUMO/INTENSYVUMO PASIRINKIMAS

Galbūt ne visos žinote, kad Jūsų atvaizdas veidrodyje bei vaizdas nuotraukoje šiek tiek skiriasi, nes nuotraukose makiažo intensyvumas ryškiai sumažėja.

Taigi, atliekant makiažą, reikėtų labiau paryškinti veido bruožus. Nebijokite stipriau pabrėžti  skruostikaulių liniją, akių formą, lūpų kontūrą bei antakių linkį. Žinoma, nereikėtų ir persistengti, kad makiažas neatrodytų kaip karnavalo kaukė.

 

Jei darotės makiažą pačios, svarbiausia pasirinkti makiažo pagrindą, labiausiai atitinkantį Jūsų natūralią odos spalvą bei nepamiršti kaklo bei dekolte zonos.

 

Jei Jūsų natūralios blakstienos yra trumpos, galima priklijuoti dirbtinių blakstienų kuokštelius, kurie gražiau suformuoja akies liniją, akys atrodo išraiškingesnes.

! ĮDEGIS !

 

Kiekvienai iš mūsų, dailiosios lyties atstovių, gražus sveikas, įdegęs kūnas, tačiau retai kuri susimąstome, kad neretai per daug atsainiai žiūrime į saulės poveikį mūsų odai. Dirbdama grožio srityje vis dažniau susiduriu su be galo išsausėjusia, hiperpigmentuota, praradusia elastingumą oda.

Įdegis – tai organizmo apsauginė reakcija į ultravioletinių spindulių keliamą poveikį. Ultravioletinių spindulių “perdozavimas” prieš laiką sendina odą, joje vyksta fotosenėjimo procesai, ji praranda elastingumą, pradeda pleiskanoti, atsiranda pigmentinės dėmės ir pan.
patarimai nuotakai
Juk visos norime būti jaunos, gražios ir tobula oda. Taigi, prieš eidamos “gaudyti” saulės spindulių, būtinai išsitepkite apsauginiu kremu nuo saulės. Taip ne tik apsaugosite savo odą nuo neigiamo saulės poveikio, bet ir neleisite jai išsausėti.

 

Jei mėgstate dirbtinius saulės spindulius – soliariumą, būtinai išsiaiškinkite savo odos fototipą ir maksimalų deginimosi laiką. Dauguma merginų nežinodamos savo odos fototipo pasirenka per ilgą deginimosi laiko trukmę ir traumuoja odą, nekalbant apie tai, jog dauguma lietuvaičių, kuo toliau tuo labiau panašėja į mulates…

 

Taigi, mielos merginos, moterys, saugokite, puoselėkite savo odą ir saikingai mėgaukitės saulės spinduliais!

 

Su meile, vizažistė Urtė Linkevičiūtė

+37060387414