APIE VESTUVINIO MAKIAŽO TENDENCIJAS. IR NE TIK

Nuotaką labiausiai puošia laime ir meile švytinčios akys bei šypsena. Patikrinta! Na ir šiek tiek gerųjų fėjų pagalbos. Ką daryt, ko nedaryt, kad veidrodžiui netektų meluoti, tikrai gerai žino vizažistė Agnė Valaitienė.

 

saules-pieva.lt

Pati ryškiausia vestuvinio makiažo tendencija – individualizmas. Juk po penkerių, dešimties metų ir daugiau, vartydama vestuvių albumą, norėsite džiaugtis savo atvaizdu lygiai taip pat kaip ir vestuvių dieną. Atspalvių ir stiliaus harmonija su jūsų veidu, plaukais, akimis, yra nepavaldi laikui ir atspari mados vėjams. Šiais metais tai ypač akcentuojama.

2015-aisiais, vestuvinis makiažas skaidrus ir gaivus, nepastebimas, susiliejantis su veido bruožais. Atrodo, tarsi nuotaka tokia nubudo ir yra visiškai natūrali. Kuriamas pakylėtos ir tyros nuotakos portretas.

Viena gražiausių ir sekamiausių podiumo makiažo tendencijų šiems metams yra matinės angliškos rožės spalvos lūpos. Jos dera ir prie dūminio akių makiažo, ir prie natūralaus veido. Subtiliai atskleidžia užburiantį gležnumą.

Akių makiaže naudojamos švelnios, pastelinės spalvos, pabrėžia moteriškumą. Matiniai atspalviai atsargiai prasklaidomi satininiais, kad akys paslaptingai atspindėtų šviesą. Jokių blizgučių ar juodų šešėlių. Juoda leidžiama ryškinti tik blakstienų augimo liniją taip, kad ji matytųsi atsimerkus, o užmerkta akis atrodytų neapvesta. Norint akis pabrėžti pravedimu, verčiau rinktis tamsiai rudą, pilką, slyvinę ar net baltą spalvą.

Blakstienos yra, buvo ir bus vestuvinio makiažo pažiba. Šiemet skirtingų ilgių blakstienų kuokšteliai, klijuojami keliais sluoksniais, siekiant pabrėžti ir suformuoti idealią akies migdolo formą. Arba blakstienos paliekamos natūralios, net nepaliestos tušu. Tačiau tai tikriausiai liks tik tendencija.

Kuriant natūralų makiažą, ypatinga reikšmė tenka veido odai. Tinkamai paruošta, ji visą dieną išlieka matinė, su gaiviai švytinčiais skruostais. 2015-aisiais skaistalais pabrėžiama natūraliai raustanti skruostų vieta, nesistengiant veido skulptūruoti. Ryškus veido modeliavimas nebemadingas, pakanka veido kontūrus švelniai pabrėžti matiniu bronzantu.

KĄ NUVEIKTI, KAD NEPRAILGTŲ VESTUVIŲ LAUKIMAS

Laukiant vestuvių, privalu skirti laiko sau. Makiažo priemonės tobuliausiai atrodys ant sveikos odos.

Odos priežiūra nėra tokia sudėtinga, kaip atrodo. Jei bent trumpam per dieną gaunate gryno oro gūsį, einate miegoti likus porai valandų iki vidurnakčio, geriate pakankamai vandens ir valgote mažiau kaloringus, mėgiamus patieklaus nedidelėmis porcijomis, tikriausiai galite džiaugtis puikia odos būkle. O jei dar bent truputį užsiimate fizine veikla – jūsų oda tiesiog švyti! Vakarais kruopščiai nuvalykite veidą jums tinkančiomis priemonėmis, kurios tausoja natūralų lipidinį epidermio sluoksnį.

saules-pieva.lt Odos drėgmė – vienas svarbiausių odos būklės indikatorių. Tačiau reta kuri gali pasidžiaugti gerai sudrėkinta oda. Drėgmės lygis epidermyje, ir kartu odos išvaizda priklauso nuo to, kiek vandens patenka iš dermos ir kaip greitai jis išgaruoja nuo odos paviršiaus. Todėl likus bent 3 mėnesiams iki vestuvių, apsilankykite pas patikimą kosmetologą. Nors kosmetologija negali palaikyti drėgmės balanso odos viduje, tačiau gali sulaikyti drėgmę odos paviršiuje. Specialistas, įvertinęs odos būklę, atliks reikiamas procedūras, padedančias atkurti natūralų odos drėkinimo faktorių ir parinks priemones, sudarančias apsauginę plėvelę, stabdančią drėgmės garavimą iš epidermio. Geras specialistas nesiūlys jums stebuklingų procedūrų, žadėdamas staigų odos būklės pagerėjimą vestuvių dienai, tačiau vien po įprastinio odos valymo ultragarsu, ar poliravimo praėjusus kelioms dienoms, oda įgaus nuostabų spindesį. Neišsigąskite, kad iš karto po procedūrų veidas šerpetos – tai geras ženklas, reiškiantis, kad oda pradėjo „dirbti” pati ir netrukus atsinaujins.

O veido masažas – nuostabi terapija ne tik laukiant vestuvių. Lepinkitės juo kuo dažniau.

Pradėkite vartoti vitaminą C. Jis skatina kraujotaką smulkiose kraujagyslėse, dėl to gerina veido spalvą, mažina tamsius šešėlius po akimis. O kur dar antioksidacinis poveikis, kalogeno gamyba, imuniteto stiprinimas ir pagalba organizmui pasisavinti geležį.

Kitas labai svarbus veido akcentas, kuriam reikia laiko – antakiai. Puiku, jei turite dailią antakių formą, tuomet jums teliks ją pakoreguoti prieš pat vestuves, likus 2-3 dienoms. Kitu atveju teks truputį pasikankinti ir juos atsiauginti. Gali prireikti ir kelių mėnesių. Tuomet antakių formą patikėkite geras rekomendacijas turinčiam specialistui. Juk žinote, kad antakiai daro įtaką viso veido morfologijai ir suteikia jums žavesio.

Dantų balinimui nebūtinos specialios odontologo paslaugos ar brangios priemonės. Tiesiog įsigykite balinančią dantų pudrą. Kas vakarą valydamos ja dantis, pašalinsite apnašas ir po truputį atkursite natūralų baltumą.

Veido srities depiliacija taip pat turi būti atlikta likus 2-3 dienoms. Tuo pačiu ilgalaikiais dažais padažykite ir blakstienas-jos bus juodos nuo pat šaknų ir atrodys tankesnės.

Vestuvių dienos išvakarėse palepinkite lūpas. Ant šaukštelio cukraus užlašinkite citrinos sulčių ir šiuo mišiniu nušveiskite lūpų odą. Galite naudoti ir dantų šepetėlį. Taip pašalinsite lūpų šerpetojimą ir sulyginsite tekstūrą. Po procedūros būtinai pamaitinkite balzamu.

SLAPTI PATARIMAI, KURIŲ JUMS DAR NIEKAS NESAKĖ

Kai išsirinksite vizažistą ir susitarsite bandomajam makiažui, paieškokite jums patinkančio makiažo pavyzdžių. Tuomet susitikimas atneš didžiausią naudą. Specialistas, matydamas jus pirmą kartą, greičiau supras, ko iš jo tikitės, ir visą laiką galės skirti makiažo tobulinimui ir tinkamiausių priemonių parinkimui. Būtinai dėvėkite baltos spalvos palaidinę, žinoma, jei pasirinkote baltą suknelę vestuvėms.

saules-pieva.lt

Nors vestuvių diena viena svarbiausių gyvenime, tačiau tai ne vienintelė proga atrodyti pritrenkiančiai. Todėl neverskite savęs eksperimentuoti, ar atkartoti madingiausių tendencijų. Svarbiausia jaustis savimi. Rinkitės tai, kas užtikrina psichologinį komfortą.

Ieškodamos lūpų dažų ar blizgio, atkreipkite dėmesį į jų konsistenciją. Prie tiršto blizgesio gali lipti plaukai ar nuometo kraštelis. O lūpdažis gali palikti žymes ant jaunikio ar svečių drabužių ir veidų. Todėl pravartu turėti vienkartinių servetėlių, kad šviežiai paryškintas lūpas galėtumėte nusausinti, suteikdamos joms matiškumo. Jos pravers ir nubučiuotam jaunikiui. O visų geriausia rinktis pieštuką ir juo spalvinti visas lūpas-niekas nesubėgs, neatsispaus ir išliks labai ilgai. Neprireiks jokių lūpdažio fiksatorių.

Jei vestuvių dieną jus lydės nors kelios pamergės ir kartu fotografuosis, iš anksto susitarkite dėl makiažo ryškumo ir šukuosenos stiliaus. Juk naršydamos internete tikrai atkreipėte dėmesį, kaip nuostabiai atrodo nuotaka su savo pamergėmis. Dabar radę panašių pavyzdžių pastebėsite, kad grožį sukuria išlaikytas vientisas stilius.

Vestuvių išvakarėse nevartokite sūraus maisto, kad ryte neatsirastų patinimo. O karštoje vonioje su druska galite drąsiai pamirkti – atsipalaiduosite ir paskatintsite šlakų pasišalinimą.

Iš anksto pasirūpinkite odos riebumo perteklių sugeriančiais lapeliais (oil control/blotting papers/oil absorbant sheets). Jie panaikina nepageidaujamą blizgėjimą, nenuvalydami makiažo ir neapsunkindami odos, ypač aplink akis. Kompaktinė pudra pravers atėjus vakarui, o veidrodėlis turėtų nuolat jus lydėti. Todėl galit jį paslėpti vyro kišenėje.

Nepamirškite akių lašų. Tikrai svarbu gerai pailsėti prieš vestuves, o jei kartais nepavyktų, akių lašiukai nuveiks didelį darbą-sutrauks kapiliarus ir panaikins raudonumą. Akys bus šviesios ir atrodys žvalios.

Nuotakos makiažas

Ir svarbiausia – išaušus vestuvių rytui, turite teisę jaustis tiesiog Laiminga. Juk būtent jūs esate dama ir turite išskirtinę privilegiją skirti bent tris palaimingas valandas grožiui. Patogiai įsitaisykite vizažisto krėsle, atsipalaiduokite ir mėgaukitės kiekviena akimirka, kol jums bus kuriamas nuostabus makiažas ir šukuosena. Tai tarsi atpildas už visą pusmetį ar gal net metus kruopščiai organizuotą šventę. Pagalvokite apie save, pasvajokite, prisiminkite gražiausius gyvenimo momentus, savo tėvus ir draugus. Įsivaizduokite, kaip jie laukia Jūsų šventės ir nekantrauja pamatyti Jus – pačią gražiausią nuotaką. Šią dieną vyksta stebuklai. Jei būsite budri, daug šypsositės, ir svarbiausia – giliai kvėpuosite, būsite pačiame stebuklų sūkury!

Nuostabių potyrių Jums linki vizažistė Agnė

8-678-18433
grimerine@gmail.com
www.facebook.com/agnevalaitiene.lt

www.nuotakosmakiazas.lt