Newborn Photography

naujagimiai

KOKIO AMŽIAUS KŪDIKIUS GERIAUSIA FOTOGRAFUOTI?

 
 
Kuo anksčiau – tuo geriau!
 
Kūdikio amžius yra esminis dalykas, kuris skiria kūdikių ir naujagimių fotosesijas.Naujagimio fotosesija gali vykti tik iki 14 dienų amžiaus, idealu – 5 – 10-tą mažylio gyvenimo dieną.
 
Iki šio amžiaus kūdikis yra mieguistas, lankstus ir nereaguoja į aplinką, tad lengviau jį užmigdyti, suvystyti, paguldyti norima poza ar įamžinti mažulyčius pirštelius.
 
Sulaukę 14 dienų amžiaus, kūdikiai pradeda reaguoti į aplinką, jų raumenukai sutvirtėja, gali prasidėti pilvelio diegliai, todėl kur kas sunkiau juos gražiai paguldyti, dažnai fotosesijos metu jie neužmiega arba miega labai jautriai.
 
 

KADA REZERVUOTI LAIKĄ FOTOSESIJAI?

 
 
Jei žavitės naujagimių fotosesija, jai būtina ruoštis iš anksto, t.y. dar tuomet, kai kūdikis saugiai įsitaisęs mamos įsčiose. Jau prasidėjus trečiam laukimosi trimestrui galite susisiekti su norimu fotografu, pasiteirauti apie fotosesijos sąlygas ir rezervavimą.
 
Mes paprastai prašome, kad dėl tikslios fotosesijos datos rezervacijos susisiektumėte su mumis el. paštu info@saules-pieva.lt kiek galima anksčiau po kūdikio gimimo, t.y. dar gulėdami ligoninėje, ar tik grįžę į namus.
 
 
 
naujagimiai_2
 
 

KIEK LAIKO TRUNKA FOTOSESIJA?

 
 
Fotosesijos trukmė apie 1-2 val. Jums tikrai nereikia jaudintis, kad kūdikis verks, išalks ir pan. Mes norėtume, kad fotosesija Jums būtų malonus prisiminimas, tad tikrai turėsite laiko jį pamaitinti, nuraminti, pabendrauti.
 
 

KUR VYKSTA FOTOSESIJA?

 
 
Fotosesija vyksta darbo dienomis apie pietus mūsų dienos šviesos studijoje Kaune. Jei pageidaujate, mes galime atvykti ir į namus. Tačiau į namuose vykstančias fotosesijas mes atsivežame porą pledukų ir kepuryčių. Fotosesija namuose – daugiau reportažinė fotografija apie Jūsų šeimą. Jeigu norite studijinių naujagimio nuotraukų, Jums reikėtų rinktis fotosesiją studijoje.
 

Daugiau Jums aktualios informacijos el. paštu: info@saules-pieva.lt
 
 

IKI ŠVELNIŲ SUSITIKIMŲ!